Opieka dentystyczna


Publiczna opieka dentystyczna obejmuje niewiele ponad nagłe przypadki, za większość usług trzeba płacić.Do darmowej opieki dentystycznej uprawnione są: kobiety w ciążymatki dzieci, które nie skończyły jeszcze rokudzieci do 18 roku życia lub dłużej, jeśli uczą się w pełnym wymiarze godzin.

Zwykle ceny usług u dentystów pracujących dla NHS są co najmniej o połowę niższe od cen w prywatnych gabinetach. Często ten sam lekarz świadczy usługi refundowane przez NHS i prywatne.

Darmowa opieka dentystyczna przysługuje również rodzinom o niskich dochodach otrzymujacych Child Tax Credit i Working Tax credit, otrzymują one wtedy specjalną kartę która upoważnia między innymi do darmowej opieki dentystycznej.

Poniższy link umożliwia znalezienie najbliższego gabinetu dentystycznego świadczącego usługi na rzecz NHS w twoim miejscu zamieszkania.
Wystarczy wpisać pełny kod pocztowy i kliknąć przycisk "go" aby otrzymać pełny wykaz gabinetów wraz z uwagami czy przyjmują nowych pacjentów, w czym się specjalizuja i czy honorują kartę upoważniającą nas do darmowej opieki.
Tu znajdziesz najbliższego dentystę NHS wpisz swój post codewww.mojawyspa.co.uk

Ostatnio na forum